Kotlíkové dotace jsou podle ekologických aktivistů nastaveny špatně, protože umožňují nákup kotlů na uhlí. Ministerstvo životního prostředí se kritice brání. ,,Cílem kotlíkových dotací je vyměnit co nejvíce těch nejstarších a nejvíce znečišťujících kotlů, které mají až tisícinásobně vyšší emise než nové kotle na uhlí," říká tisková mluvčí Petra Roubíčková.
Smyslem kotlíkových dotací je vyměnit co nejvíce starých kotlů, které nejvíce znečišťují, tvrdí MŽP
6. února 2017 11:07
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz