V Brně bude ve dnech smogové situace městská hromadná doprava pro všechny zdarma. Novinářům to po jednání rady města řekl primátor Brna Petr Vokřál (ANO). Podle něj je to jedno z protismogových opatření, která město chystá. Má to motivovat lidi, aby nechali auto doma, a zamezit tak zhoršování stavu ovzduší. Opatření by mohlo platit ještě tento měsíc. Naposledy byla v Brně a Jihomoravském kraji smogová situace v lednu, trvala tři dny.
Brno zavede ve dnech smogové situace MHD zdarma
8. února 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/brno-zavede-ve-dnech-smogove-situace-mhd-zdarma
Zdroj: Ekolist.cz