Někdejší republikánští ministři zahraničí se pokoušejí přesvědčit amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby bral vážně hrozby spojené s globálním oteplováním. Bývalí šéfové diplomacie James Baker a George Schulz jsou podle agentury AP předními členy skupiny, která předložila Bílému domu plán na zavedení uhlíkové daně cílené na snížení emisí takzvaných skleníkových plynů. Trump dosud fenomén globálních klimatických změn zpochybňoval a hodlá zrušit americké závazky v tomto směru.
Bývalí republikánští ministři přesvědčují Trumpa o oteplování
9. února 2017 16:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/byvali-republikansti-ministri-presvedcuji-trumpa-o-oteplovani
Zdroj: Ekolist.cz