Vědci našli 30 igelitových tašek v břiše nemocné velryby, která musela být následně utracena. Velryba opakovaně připlouvala na břeh nedaleko norského Bergenu. I přesto, že bylo několikrát marně zkoušeno dostat ji zpět do hluboké vody, třikrát se vrátila zpět. Následkem nemoci a vyčerpání musela být 6 m dlouhá velryba utracena. Informuje o tom server NRK.
Nemocná velryba měla v žaludku 30 igelitových sáčků
10. února 2017 3:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/nemocna-velryba-mela-v-zaludku-30-igelitovych-sacku
Zdroj: Ekolist.cz