I když jsou noční teploty ještě pod nulou a step pokrývá sníh, připomnělo se v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice jaro, do jehož příchodu chybí ještě více než měsíc. Na pastvině v blízkosti Benátek nad Jizerou se v minulých dnech narodila první dvě hříbata. Přestože přišla na svět uprostřed sněhových plání, daří se jim v prvních dnech dobře. Informuje o tom Dalibor Dostál z České krajiny.
V Milovicích se narodila první letošní hříbata divokých koní. Sníh a chlad jim nevadí
10. února 2017 12:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz