Už více než půl milionu kusů drůbeže vybili v Německu během aktuální vlny ptačí chřipky. Agresivním kmenem H5N8 jsou postiženy s výjimkou jedné všechny spolkové země, nejhorší situace je ale v drůbežářském srdci Německa - Dolním Sasku, informovala agentura DPA.
V Německu kvůli ptačí chřipce vybili již půl milionu kusů drůbeže
14. února 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-nemecku-kvuli-ptaci-chripce-vybili-jiz-pul-milionu-kusu-drubeze
Zdroj: Ekolist.cz