Pražský magistrát požaduje po myslivcích na východě města, aby zvýšili počet odstřelů přemnožených divočáků. Také žádá, aby přestali zvěř přikrmovat. ČTK to dnes sdělil mluvčí magistrátu Vít Hofman. Důvodem je přemnožení zvěře a její útoky na psy a obyvatele. Vyjádření myslivců ČTK shání.
Praha požaduje po myslivcích zvýšit odstřel přemnožených divočáků
14. února 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/praha-pozaduje-po-myslivcich-zvysit-odstrel-premnozenych-divocaku
Zdroj: Ekolist.cz