Na celé jižní Moravě trvá smogová situace, meteorologové ji vyhlásili v pondělí dopoledne nejdřív jen pro Brno, večer ji rozšířili na celý kraj. Brněnští radní mají dnes od 12:00 jednat o tom, zda bude městská hromadná doprava v krajském městě v obdobích smogu zdarma. Dnes ale podle primátora Petra Vokřála (ANO) MHD v Brně zdarma ještě není a nebude.
V Brně zvažují MHD zdarma
14. února 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-jizni-morave-je-smogova-situace-v-brne-zvazuji-mhd-zdarma-2
Zdroj: Ekolist.cz