Ministr životního prostředí oznámil první informace o dotačním programu pro podporu hospodaření s dešťovou vodou. Název ,,modrá úsporám", zdá se, patří minulosti. Ministr Brabec program označuje jako ,,Dešťovka". První výzva by měla být spuštěná v dubnu.
Dotace dříve označované jako Modrá úsporám startují v dubnu
14. února 2017 14:57
Obecné
Zdroj: Nazeleno