Během února byla v Praze opakovaně vyhlášena smogová situace. Při jedné z nich magistrát vyzval řidiče, aby do města nejezdili autem. Novinář Janek Rubeš v pátek 3. února, tedy v době smogové situace, vyfotil před pražským magistrátem služební parkoviště plné aut. Zeptali jsme se všech jedenácti pražských radních, zda jdou Pražanům příkladem. Odpovědi jsme získali tři.
Zeptali jsme se pražských radních, zda šli během smogové situace Pražanům příkladem
22. února 2017 4:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz