Spotřeba energie v Evropské unii byla v roce 2015 navzdory růstu ekonomické aktivity o 2,5 procenta nižší než o čtvrt století dříve. Vyplývá to z údajů, které v pondělí zveřejnil statistický úřad Eurostat. V České republice podle těchto údajů spotřeba energie ve stejném období klesla zhruba o 15 procent.
EU v roce 2015 spotřebovávala méně energie než před čtvrtstoletím
23. února 2017 13:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/eu-v-roce-2015-spotrebovavala-mene-energie-nez-pred-ctvrtstoletim
Zdroj: Ekolist.cz