Stát bude dál platit státním organizacím mnohamilionová odškodnění za to, že je při hospodaření omezuje ochrana přírody. Prosadil to Senát, když Sněmovna v úterý nepřehlasovala jeho veto vládní novely o ochraně přírody, jež měla tyto platby zrušit. Senátoři vesměs označovali předlohu za problematickou a diskriminační, založila by podle nich nerovnost vlastnictví.
Stát bude dál platit svým podnikům újmy kvůli ochraně přírody
23. února 2017 13:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/stat-bude-dal-platit-svym-podnikum-ujmy-kvuli-ochrane-prirody-2
Zdroj: Ekolist.cz