Přibližně tři stovky lidí dnes v Ostravě demonstrovaly za čisté ovzduší. Primátorovi města Tomáši Macurovi (ANO) předali před magistrátem požadavky, které by měly zlepšit situaci. Chtějí přísnější regulací průmyslových podniků v době smogových situací či intenzivnější jednání se zástupci Polska, které je pro Moravskoslezský kraj velkým zdrojem znečištění. ČTK to řekl Jan Kozina z občanského sdružení Čisté nebe, které akci pořádalo.
Přibližně tři stovky lidí v Ostravě demonstrovaly za čistý vzduch
24. února 2017 9:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/priblizne-tri-stovky-lidi-v-ostrave-demonstrovaly-za-cisty-vzduch
Zdroj: Ekolist.cz