Pokud by magistát vypověděl myslivcům nájemní smlouvy na honitby na okrajích Prahy, kde se přemnožili divočáci, musel by najímat nové lovecké skupiny. Kvůli administrativě by to podle předsedy Českomoravské myslivecké jednoty (ČMMJ) Jiřího Janoty trvalo roky. Řekl to včera na tiskové konferenci k přemnoženým divokým prasatům v Praze. Magistrát myslivcům ukončením smluv pohrozil, pokud se jim nepodaří situaci stabilizovat.
Myslivci: Pokud Praha vypoví nájem honiteb, bude problém horší
24. února 2017 9:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/myslivci-pokud-praha-vypovi-najem-honiteb-bude-problem-horsi
Zdroj: Ekolist.cz