Před rokem, 1. března 2016, z pražské zoo uletělo osmnáct ibisů skalních. Z voliéry se dostali otvory v ochranné síti, která nevydržela nánosy těžkého mokrého sněhu. Pracovníci zahrady začali opeřené uprchlíky hledat s pomocí lidí, kteří informace o nich hlásili na zveřejněné telefonní číslo nebo na sociálních sítích. Během 13 dnů byli ibisové znovu pochytáni v různých částech Prahy a středních Čech.
Před rokem uletělo z pražské zoo 18 ibisů skalních
28. února 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pred-rokem-uletelo-z-prazske-zoo-18-ibisu-skalnich
Zdroj: Ekolist.cz