Ministři životního prostředí evropské osmadvacítky včera jednali o revizi evropského systému obchodování s emisními povolenkami (EU ETS). Na jednání v Bruselu, kde Českou republiku zastupoval ministr Richard Brabec, zástupci evropské osmadvacítky diskutovali také o hodnocení Evropské komise k provádění unijních právních předpisů v oblasti životního prostředí (EIR) či o plnění Akčního plánu pro oběhové hospodářství.
Ministr Brabec v Bruselu jednal o obchodování s emisemi, odpadech či hodnocení států v aplikaci unijních zákonů o životním prostředí
1. března 2017 15:37
Politika
Celý článek: //www.mzp.cz/cz/news_1700301_Rada_Envi_Brusel
Zdroj: MŽP ČR