Hlavní město dnes spustilo webové stránky a aplikaci pro mobilní telefony zmente.to. Je to nejrychlejší cesta, jak mohou lidé posílat své náměty, připomínky a stížnosti z oblasti dopravy. Díky zmente.to je vše na jednom místě a všechny vzkazy se dostanou rychleji do správných rukou. Informoval o tom Magistrát hlavního města Prahy.
Chcete lepší dopravu v Praze? Magistrát nabízí web a aplikaci zmente.to
3. března 2017 13:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/chcete-lepsi-dopravu-v-praze-magistrat-nabizi-web-a-aplikaci-zmente-to
Zdroj: Ekolist.cz