Vážená paní primátorko,
letošní smogovou sezónu již máme (i my Pražané), doufejme, za sebou, nesmíme však zapomenout na to, jak snadné je pražskou kotlinu rychle a nadlouho zamořit nebezpečnými zplodinami, zejména jemnými prachovými částicemi, které se nám všem usazují hluboko v plicních sklípcích a jichž se už nikdy nezbavíme ani při sebezdravějším životním stylu.
Jarmila Johnová: Otevřený dopis pražské primátorce kvůli smogu v Praze
3. března 2017 16:07
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz