Když byly 20. prosince loňského roku na poslední chvíli norskou vládou staženy licence pro odstřel vlků, vypadalo to jako významné vítězství ochránců přírody. Radost mezinárodních i lokálních sdružení, v čele s ekologickou organizací Friends of the Earth, však nemá dlouhého trvání. Zákon, který od roku 1971 zajišťuje vlkům ochranu, se totiž možná velmi záhy dočká zásadních změn. A pro vlky z toho nic dobrého neplyne. Referuje o tom deník Indenpedent.
Norským vlkům hrozí, že se opět dostanou pod mušku lovcům
10. března 2017 2:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/norskym-vlkum-hrozi-ze-se-opet-dostanou-pod-musku-lovcum
Zdroj: Ekolist.cz