Článek porovnává různé způsoby vytápění a přípravy teplé vody v pasivním domě z hlediska emisí CO2. Při stále větší výrobě elektřiny z obnovitelných zdrojů se nabízí otázka, zda je hodnocení systému vytápění pomocí faktoru primární obnovitelné energie stále adekvátní.
Je elektřina (ještě pořád) špatná?
14. března 2017 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Celý článek: http://stavba.tzb-info.cz/budovy-s-temer-nulovou-spotrebou-energie/15490-je-elektrina-jeste-porad-spatna
Zdroj: TZB-info.cz