Vědci v Argentině, kteří zkoumali druh rosničky žijící v deštném pralese, zjistili, že je schopna absorbovat a poté vyzařovat světlo. Jde o prvního fluoreskujícího obojživelníka na světě. Svůj objev zveřejnili v pondělí ve vědeckém časopise jeho autoři z muzea přírodních věd z Buenos Aires.
Vědci v Argentině objevili, že rosnička z Amazonie fluoreskuje
14. března 2017 10:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/vedci-v-argentine-objevili-ze-rosnicka-z-amazonie-fluoreskuje
Zdroj: Ekolist.cz