Víkendový sesuv odpadků na skládce na okraji Addis Abeby si podle nejnovější bilance vyžádal 113 mrtvých. S odvoláním na mluvčí etiopské metropole o tom dnes informovala agentura Reuters. Vláda ode dneška vyhlásila v zemi třídenní státní smutek.
Pod odpadky v Etiopii zemřelo 113 lidí; země má státní smutek
15. března 2017 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pod-odpadky-v-etiopii-zemrelo-113-lidi-zeme-ma-statni-smutek
Zdroj: Ekolist.cz