Japonský soud dnes poprvé označil za viníky havárie v jaderné elektrárně Fukušima z roku 2011 tokijskou energetickou firmu Tepco a vládu. Uvedla to agentura Reuters.
Japonský soud poprvé označil viníky havárie ve Fukušimě: japonskou vládu a firmu Tepco
17. března 2017 14:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/japonsky-soud-poprve-oznacil-viniky-havarie-ve-fukusime
Zdroj: Ekolist.cz