Liberecká nemocnice začala od tohoto týdne využívat dravce k plašení holubů, aby ochránila heliport. Ptáci ho znečišťovali a narušovali bezpečnost jeho provozu, neboť hnízdili v místech, kde jsou kabely. Informoval o tom dnes za nemocnici Jan Beneda. Dravce v boji proti přemnoženým holubům chce nasadit také liberecká radnice.
Liberecká nemocnice začala využívat dravce k plašení holubů. Znečišťovali heliport
17. března 2017 15:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/liberecka-nemocnice-zacala-k-plaseni-holubu-vyuzivat-dravce
Zdroj: Ekolist.cz