Skoro tři čtvrtiny Čechů mají pocit, že jako spotřebitelé nemají stejné postavení jako obyvatelé jiných evropských zemí. Většina z nich považuje za příčinu špatného postavení horší kvalitu zboží oproti například německému či rakouskému trhu. Vyplývá z aktuálního průzkumu agentury STEM/MARK. "Mezi více kritické patří spotřebitelé mezi 45 až 59 lety a také lidé žijící v Praze," uvedli analytici.
Průzkum: Většina Čechů se cítí jako spotřebitelé druhé kategorie
19. března 2017 3:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pruzkum-vetsina-cechu-se-citi-jako-spotrebitele-druhe-kategorie
Zdroj: Ekolist.cz