Pokud chcete udělat něco pro budoucí ochranu životního prostředí a přírody, pak pošlete své malé děti hrát si do přírody. Podle výzkumu kanadské University od British Columbia se ukázalo, že 87 respondentů z řad studentů školy, kteří své dětství trávili venku, vyjadřují velký zájem o ochranu přírody.
Děti, které si hrají venku, budou v dospělosti přírodu spíš chránit, tvrdí vědkyně
21. března 2017 4:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz