Vodohospodáři z Povodí Moravy dnes ráno začali vypouštět z Novomlýnských nádrží sedminásobek obvyklého množství vody. Chtějí zavodnit suchem ohroženou oboru Soutok v nejjižnějším cípu Moravy na hranicích se Slovenskem a Rakouskem. Ve středu už bude odtok zase normální. Hladina nádrží se sníží zhruba o 40 centimetrů, uvedl v tiskové zprávě mluvčí Povodí Moravy Petr Chmelař.
Z Nových Mlýnů začali upouštět více vody, zavodní oboru Soutok
28. března 2017 10:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/z-novych-mlynu-zacali-upoustet-vice-vody-zavodni-oboru-soutok
Zdroj: Ekolist.cz