V Jihomoravském kraji včera padlo osm teplotních rekordů. Čtyři z nich byly staré 41 let. Nejtepleji bylo ve Strážnici, a to 24,9 stupňů Celsia. ČTK to sdělila Andrea Kvapilová z brněnské pobočky Českého hydrometeorologického ústavu.
Na jižní Moravě včera padlo osm teplotních rekordů
3. dubna 2017 11:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-jizni-morave-dnes-padlo-osm-teplotnich-rekordu
Zdroj: Ekolist.cz