Firmy by se měly snažit být "zelené" v té oblasti, ve které hlavně působí. Používat recyklovaný papír v kanceláři je sice dobré, ale je to málo. O tom, jak mohou firmy pracovat se svými dopady na životní prostředí, jsme hovořili s docentem oboru Chemie a technologie ochrany životního prostředí Vladimírem Kočím.
Vladimír Kočí: K tomu, aby byla firma zelená, nestačí používat recyklovaný papír
6. dubna 2017 4:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz