Sedmnáct amerických států podalo žalobu proti regulacím, jimiž chce Bílý dům omezit ochranu životního prostředí ve prospěch těžby surovin a vytváření nových pracovních míst. Oznámila to dnes agentura Reuters. Podle Erika Schneidermana, generálního prokurátora státu New York, který žalobu vede, je Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) ze zákona povinna omezovat škodlivé emise uhelných elektráren.
Státy USA žalují vládu za omezení ochrany životního prostředí
6. dubna 2017 9:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/staty-usa-zaluji-vladu-za-omezeni-ochrany-zivotniho-prostredi
Zdroj: Ekolist.cz