Hlavní město v prosinci minulého roku umožnilo Pražanům ve všech 20 sběrných dvorech, které provozuje, odevzdávat použité potravinářské oleje a tuky. Zavedená služba získává na popularitě, neboť objem odevzdaných surovin stále roste. Informuje to tom tiskový mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman.
Použitý tuk a olej patří do sběrného dvora. Což lidí dělají, hlásí pražský magistrát
11. dubna 2017 10:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz