S koncem března skončila povinnost mít na autě zimní pneumatiky. Leckdo už přezul, leckdo teprve přezuje. Každopádně sjeté a poškozené pneumatiky se nevyhazují do příkopu u silnice. Nechte je u prodejce, který vám koupí pneumatiky nové. Má povinnost je převzít a zlikvidovat. Případně je zavezte do sběrného dvora.
Přezuli jste? Staré pneumatiky ale do příkopu nepatří
12. dubna 2017 16:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/prezuli-jste-stare-pneumatiky-do-prikopu-nepatri
Zdroj: Ekolist.cz