Na úvod bych rád zdůraznil, že tento text reflektuje moje zkušenosti, které jsem s aplikací § 70 zákona 114/1992 o ochraně přírody a krajiny nabyl během 18 let ve veřejné správě na úrovni obcí s rozšířenou působností v Podkrkonoší a budu se snažit vyhnout jakékoliv paušalizaci. Nemohu tvrdit, že v jiných regionech je tomu stejně.
Pavel Řehák: Právě přijatá omezení pro účast spolků v řízeních nemusí být ke škodě věci
13. dubna 2017 13:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz