Použitie bojového plynu sarinu sa opakovane a bohužiaľ odôvodnene pretriasa v médiach. Samozrejme, rieši sa, kto ho mohol vyrobiť, ukradnúť, vlastniť a použiť. Pritom, ak sa ho aj náhodou vyrobíte, nestačí ho naliať do fľašky od kokakoly a uložiť do pivnice - je veľa dôvodov, pre ktoré to nie je zbraň pre každého teroristu, povstalca, ani miestneho diktátora a manipuláciu s ním na vysokej úrovni zrejme zvládli len USA a Sovietsky zväz.
Pervitin doma uvaríte a uskladníte, sarin sotva
13. dubna 2017 23:17
Vzdělání
Zdroj: Osel.cz