Doba ,,internetová" s sebou nese nutkavou potřebu být neustále online. Vždy na příjmu musíme být nejen my, ale postupem času vyžadujeme, aby byly v síti i přístroje, které nás obklopují. Mobilem to začíná, televizí pokračuje a inteligentní domácností konče. Tedy zatím.
Máme se bát budoucnosti? Aneb internet věcí je dobrý sluha, ale zlý pán
17. dubna 2017 19:47
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/9350-mame-se-bat-budoucnosti-aneb-internet-veci-je-dobry-sluha-ale-zly-pan.html
Zdroj: Osel.cz