V pátek hodinu po půlnoci přijali policisté na Uherskohradišťsku oznámení, že mezi Krhovem a Bzovou leží na silnici tele. Policisté ihned vyjeli na místo, aby oznámení prověřili. A jak informuje tisková mluvčí místní policie Milena Šabatová, to ještě netušili, co je čeká.
Policisté odnesli čerstvě narozené telátko ze silnice zpět do ohrady
18. dubna 2017 16:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/policiste-odnesli-cerstve-narozene-telatko-ze-silnice-zpet-do-ohrady
Zdroj: Ekolist.cz