Podle dosavadních zkušeností se soudilo, že stálá teplota vnitřního prostředí na pracovišti většině lidem vyhovuje a podporuje jejich zdraví. Vědci z Maastrichtské univerzity právě zveřejnili studii, podle které lidem s obezitou či diabetem víc prospívá, když se vnitřní teploty na pracovišti dostanou pod i nad běžně udržovaných 21 - 22 °C.
Pro lidi je zdravé, když se vnitřní teplota místnosti proměňuje, zjistili vědci
28. dubna 2017 7:58
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz