Přes tři desítky stromů pokácel neznámý pachatel na soukromém pozemku polského ministra životního prostřední Jana Szyszka. Případ by mohl být podle polských médií pomstou za kontroverzní zákon, který umožnil vlastníkům porážet na svých pozemcích stromy bez povolení úřadů, či za sporný způsob ochrany unikátního Bělověžského pralesa.
Na pozemku polského ministra pokáceli 33 stromů, prý je to pomsta za prosazení zákona o kácení stromů
27. dubna 2017 9:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz