Dva tisíce účastníků se přihlásilo v Brně do dalšího ročníku kampaně Do práce na kole, kterou zde tradičně organizuje Nadace Partnerství. Brno je jedním z třiatřiceti měst, kde se kampaň pořádá a každoročně patří mezi města s nejvyšší účastí. ,,Letošní počet účastníků bude historicky nejvyšší v celé pětileté historii kampaně v Brně," vysvětluje vedoucí brněnské kampaně Anna Petříková. Registrace končí 30. dubna.
V pondělí startuje kampaň Do práce na kole. V Brně se přihlásilo už dva tisíce účastníků.
28. dubna 2017 14:37
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz