Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) chce, aby se administrativa, kterou musí zemědělci a potravináři vykazovat, snížila po roce 2020 o 40 procent. Tehdy začne nové evropské dotační programovací období. Včera to uvedl na pražském Žofínském fóru. O snížení administrativy Jurečka požádal eurokomisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Phila Hogena.
Jurečka: Administrativa v zemědělství by se měla snížit o 40 procent
3. května 2017 9:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/jurecka-administrativa-v-zemedelstvi-by-se-mela-snizit-o-40-pct
Zdroj: Ekolist.cz