Sucho je věc, která je řešitelná. Musíme se naučit vodu lépe využívat a recyklovat. Strategické dokumenty jsou nastaveny dobře. ,,Jdeme správným směrem, ale hrozně pomalu," řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Podle něho nám chybí vizionáři, co by v oblasti používání šedých vod prošlapali cestu a ukázali, že to jde. ,,Brzdí nás také setrvačnost úřadů a úředníků," řekl mimo jiné Richard Brabec na úterní konferenci Voda základ života. Konference se zúčastnil i velvyslanec ,,vodního zázraku" Izraele, starostové, architekti či kreativci.
V chytrém využívání vody jdeme správným směrem, ale strašně pomalu. Brzdí nás setrvačnost úředníků, říká Brabec
4. května 2017 6:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz