Stavba nové vodní linky pražské čistírny odpadních vod je již z více než poloviny hotová. Počítá i s místem pro budoucí nové technologie, vodu by mohly čistit UV lampy. Novinářům to na včerejší prohlídce stavby řekla radní pro životní prostředí a infrastrukturu Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). Roční zkušební provoz stavby za 5,8 miliardy korun by měl začít v srpnu 2018.
Stavba čistírny je v půli, počítá s místem pro nové technologie
4. května 2017 8:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/stavba-cistirny-je-v-puli-pocita-s-mistem-pro-nove-technologie
Zdroj: Ekolist.cz