Ve čtvrtek 4. května proběhla v Torontu mezinárodní premiéra nového dokumentárního filmu režisérky Kate Brooksová The Last Animals (Poslední zvířata). Snímek, který vznikl ve spolupráci s dvorskou zoo, zachycuje vybíjení velkých afrických savců, jako jsou nosorožci a sloni, a snahy o jejich záchranu. Součástí filmu je i příběh posledních severních bílých nosorožců, kteří patří ZOO Dvůr Králové.
Dokument o nejohroženějších zvířatech planety vznikl i díky zoo ve Dvoře Králové
6. května 2017 6:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz