Výstava fotografií Vojtěcha Lukáše ,,Návrat kopytníků do české krajiny" je od konce dubna přístupná veřejnosti v Evropském domě v Jungmannově ulici v Praze 1. Galerie představuje kolekci nejlepších snímků, které autor v minulých dvou letech zaznamenal v rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Fotografie divokých koní, zubrů a zpětně šlechtěných praturů zachycují atraktivní živočichy, kteří obnovují stepi na dvou pastvinách u měst Milovice a Benátky nad Jizerou. Informuje o tom Dalibor Dostála z České krajiny.
Výstava fotografií divokých koní a dalších velkých kopytníků v Evropském domě v Praze
7. května 2017 6:37
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz