Norské ministerstvo zemědělství nařídilo odstřel zhruba 2200 volně žijících sobů kvůli šíření nemoci, která je odborně nazývána chronické chřadnutí jelenovitých (CWD). Infekce byla objevena u několika jedinců.
Norsko musí kvůli infekci utratit tisíce sobů
9. května 2017 10:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/norsko-musi-kvuli-infekci-utratit-tisice-sobu
Zdroj: Ekolist.cz