Neobvyklá podívaná se v pátek naskytla obyvatelům osady pod Vysokými Tatrami na Slovensku. Na vysoký strom mezi domy v centru Starého Smokovce vylezla medvědice s dvěma mláďaty. Podle odborníka šelmy, které se dříve pohybovaly u nedaleké horské chaty, patrně něco vyrušilo.
Medvědice s mláďaty vylezla na strom v centru slovenské osady
10. května 2017 9:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/medvedice-s-mladaty-vylezla-na-strom-v-centru-slovenske-osady
Zdroj: Ekolist.cz