V roce 2009 byli ze zoo ve Dvoře Králové převezeni vzácní nosorožci dvourozí do tanzanského národního parku Mkomazi. Na konci března se nosorožcům narodilo další mládě, v pořadí již třetí. Matkou samičky, jež zatím nedostala jméno, je samice Deborah, otcem samec Jamie. Stejnému páru se podařilo přivést na svět mláďata už v letech 2011 a 2014, Jamie navíc v minulém roce zplodil dvě další mláďata s jinými samicemi. Informuje o tom Zoo Dvůr Králové.
Královédvorským nosorožcům se v Tanzanii narodilo třetí mládě
10. května 2017 14:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/kralovedvorskym-nosorozcum-se-v-tanzanii-narodilo-treti-mlade
Zdroj: Ekolist.cz