Likvidace uranových hald na Příbramsku by mohla začít do tří let, řekl v Příbrami při úterní besedě o dalším osudu příbramského uranového ložiska ředitel státního podniku Diamo Tomáš Rychtařík. Sanace potrvá deset až 15 let, pak přijde na řadu rozebírání materiálu shromážděného na centrálním místě podle odbytu kameniva, uvedl. Zástupci Diama představili koncepci likvidace 11 uranových hald zástupcům dotčených obcí a veřejnosti. Debatu v příbramské budově úřadu práce sledovalo několik desítek lidí.
Likvidace uranových hald na Příbramsku by mohla začít do tří let
13. května 2017 2:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/likvidace-uranovych-hald-na-pribramsku-by-mohla-zacit-do-tri-let
Zdroj: Ekolist.cz