Města spotřebují 75 % energie vyrobené v EU a z toho se 40 % spotřebuje v budovách. Co k tomuto tématu přinesl letošní Energo summit?
Energo summit 2017 upozornil na spotřebu energie v budovách
19. května 2017 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Celý článek: http://elektro.tzb-info.cz/15779-energo-summit-2017-upozornil-na-spotrebu-energie-v-budovach
Zdroj: TZB-info.cz