Podle ministerstva životního prostředí je potřeba zlepšit to, jak nakládáme s vodou, a to jak s tou dešťovou, tak i s tou pitnou. Dnes spuštěným pilotním dotačním programem Dešťovka chce ministerstvo bojovat proti suchu. Během prvních dvou hodin se sešlo tolik žádostí, že 100 milionová alokace je vyčerpána ze 40 procent.
Dnes byl spuštěn dotační program Dešťovka. Po dvou hodinách je 40 % vyčerpáno
29. května 2017 13:47
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz